AKTUALNOŚCI

12
Wrz
FERIE 2019 Obóz Zimowy

Zdjęcia z zimowego obozu 4health! Zapraszamy to obejrzenia i wspominania białego szaleństwa z ostatniej zimy. Piękna pogoda, piękne stoki i MASA śniegu. Nie możemy doczekać się następnego wyjazdu:)    

Posted in: Obozy,
25
Lis
Obóz Lato 2018 Nowy Dworek

Tam to się działo, zdjęcia z obozu w Nowym Dworku. Wspominamy! Wycieczki, rowery, spływ kajakami leśną rzeką, gry, zabawy, dyskoteki, podziemne tunele i można by wymieniać w nieskończoność co tam robiliśmy.. aa i oczywiście niezapomniane zawody w triathlonie, było SUPER ! ! ! Do zobaczenia za rok:)  

Posted in: Obozy,
09
Wrz
Obóz Zima 2018 zdjęcia z obozu

Ale to były ferie! Obejrzyjmy zdjęcia i powspominajmy białe szaleństwo, kąpiele na świeżym powietrzu i te piękne widoki witające Nas każdego ranka i wszytko inne co robiliśmy tej zimy:)

Posted in: Obozy,
09
Kwi
Obóz Zima 2018 Bukowina Tatrzańska
Zobacz film jak się bawiliśmy na ostatnim obozie zimowym w Bukowinie
Posted in: Obozy,
07
Sie
Obóz Jantar 2016

Tak było w tym roku.

Posted in: Obozy,
14
Maj
ZALETY NASZYCH OBOZÓW

Jeśli ktoś z was był kiedykolwiek na obozie jako dziecko, ten nie jest zaskoczony, gdy ktoś wspomina o jego zaletach. Te doświadczenia pozostają w nas na zawsze, gdyż były to nasze pierwsze kroki w nauce samodzielności. Dlatego też, już jako rodzice chcemy, żeby i nasze dzieci doświadczyły tego samego. Taki pobyt z dala od domu […]

Posted in: Obozy,